Salda Gölü - Eğirdir Gölü - Davraz Kayak Merkezi - İsparta Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 SALDA GÖLÜ - EĞİRDİR GÖLÜ - DAVRAZ KAYAK MERKEZİ 

 1 GECE – 2 GÜN 

 Hilton Garden Inn Hotel 'de Sabah Kahvaltısı - Akşam Yemeği Konaklama 

Tur Programı

1. Gün: 27 ŞUBAT CUMARTESİ

Sabah saat 03:00 de siz değerli misafirlerimizle buluşarak Ayvalık'tan hareket ediyoruz. Yolda uygun bir tesiste vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Aydın - Denizli istikametinden gerçekleştireceğimiz yolculuk sonrasında Salda Gölü'ne geliyoruz. Burdur'un Yeşilova ilçesinde yer alan Salda Gölü adeta bir cennet. Bembeyaz kumlarıyla, turkuaz mavisi rengiyle Türkiye'nin Maldivleri adıyla da bilinmektedir. Burada rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından rotamızı Eğirdir Gölü'ne doğru çeviriyoruz. Eğirdir Gölü; Gül cenneti olarak bilinen Ispartaya bağlı Türkiye'nin dördüncü büyük gölüdür. Rehberimiz eşliğinde burayı görüp fotoğraflarımızı çektikten sonra Isparta Merkez'e geliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği HİLTON GARDEN INN HOTEL'de olacaktır. (Akşam yemeği set menü olup; Çorba, salata, ana yemek, tatlı ve 1 meşrubat şeklindedir.)


2. Gün: 28 ŞUBAT PAZAR

Sabah otelde açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra otelimizden çıkış işlemlerimizi yapıp belirlenen saatte aracımızda buluşuyoruz ve Davraz Kayak Merkezi' ne gidiyoruz.  Davraz Dağı, 2635 m zirve yüksekliği ile, Akdeniz Bölgesi’nin Göller Yöresi’nde, Eğirdir ve Kovada Gölleri arasında yükselen ve Isparta Ovası’nı kuşatan dağ kütlelerinden biridir. Burada serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz kayak yapabilirler, telesiyeje binebilir, kartopu oynayarak karın keyfini çıkarabilirler. Serbest zamanımızın ardından rehberimizin belirlediği saatte aracımızda buluşarak dönüş yolculuğuna geçiyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • 1 Gece Park Hotel – Hilton Garden Inn Hotel 
 • Otelde 1 Sabah Kahvaltısı + 1 Akşam Yemeği
 • Programda Belirtilen Turlar
 • Gidiş – Dönüş Ulaşım Bedeli
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • 1618 Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • Taryatur Group Kalite ve Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınacak İçecekler
 • Otelde Minibar, Özel Harcamalar
 • Mola ve Alışveriş Yerlerindeki Özel Harcamalar
 • Yolda Giderken ve Dönerken Alınacak Yemekler
 • Müze -  Ören Giriş Ücretleri
 • 65 Yaş üstü Zorunlu Seyahat Sigortası Prim Farkı

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Salda Gölü - Eğirdir Gölü - Davraz Kayak Merkezi - İsparta Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  FESİH VE DEVİR

  TARYATUR 'un Sözleşme'yi haksız olarak feshetmesi halinde TARYATUR, MÜŞTERİ'nin o güne kadar yaptığı tüm ödemeleri 14 gün içerisinde MÜŞTERİ'ye iade eder. Kayıt edilen müşteri sayısının Paket Turun düzenlenmesi için gerekli olan sayıya ulaşmaması halinde bu durum TARYATUR tarafından MÜŞTERİ'ye turun başlangıcına en az 1 gün varken yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığıyla bildirilecek ve MÜŞTERİ'nin bu sebeple herhangi bir nam altında tazminat hakkı doğmayacaktır. MÜŞTERİ'nin Sözleşme'yi hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar feshetmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasına 29-21 gün varken sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %45'ini, 20 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını TARYATUR 'a ödemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder. MÜŞTERİ tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri fesih hükmünde olmakla, yukarıda belirtilen süreler dikkate alınarak yazılı olarak bildirilecektir.

  MÜŞTERİ'nin kendisi veya birinci derece akrabalarının rezervasyon anında var olmayan 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları/ ölümlerini gösterir rapor ve bunun gibi MÜŞTERİ'nin tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği sair hallere ilişkin resmi kurumlardan alınan geçerli belgeleri hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, bu maddenin istisnası olup, böyle bir durumda ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenen belgelenebilir ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödemiş olduğu bedel kesinti yapılmaksızın MÜŞTERİ'ye 14 gün içerisinde iade edilecektir. MÜŞTERİ, hizmetin başlamasından 7 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmek suretiyle hizmeti paket tur koşullarını yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. MÜŞTERİ, tüm fesih/devir taleplerini hizmetin başlangıcından evvel TARYATUR 'a yazılı olarak sunmakla yükümlüdür.

  MÜŞTERİ'nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda TARYATUR, MÜŞTERİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra iptal etme ve Sözleşme'yi feshetme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda MÜŞTERİ'ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. MÜŞTERİ, hizmet başlangıcından itibaren 24 saat içinde hizmete tekrar iştirak edeceğini bildirir ise, ulaşıma ait hizmet bedellerinden kaynaklanan fark bedelleri MÜŞTERİ tarafından ödenecektir.

  TARYATUR, MÜŞTERİ'ye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında TARYATUR hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. MÜŞTERİ, bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde rezervasyonunu iptal ettiğini yazılı veya kalıcı veri saklayıcısı ile 2 iş gününde bildirerek şu 3(üç)seçimlik haktan birini kullanabilir: Bu durumda MÜŞTERİ; (1)tazminat ödemeksizin sözleşmeden dönerek tüketilmeyen hizmet bedelini 14 gün içerisinde iade alma hakkına, (2)isterse TARYATUR tarafından kendisine teklif edilen (varsa) ödediği bedel ile eşit veya daha yüksek değerde başka bir paket tura ilave bedel ödemeden katılma hakkına, (3)daha düşük bedelli bir paket tur seçer ise aradaki fiyat farkının kendisine iade edilme hakkına sahiptir.


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.