Ayvalık Otobüs Kiralama Hizmetleri

Aşağıdaki bilgiler doğrultusunda şehir içi ve şehir dışı taşımacılık ihtiyaçlarınız için Taryatur Group’dan araç talep edebilirsiniz. Yada Taryatur Group’dan Paket Tur talep edebilirsiniz.

Hangi Hallerde Otobüs / Midibüs / Minibüs Kiralayabilirsiniz ?

  • Piknik vb. toplanma organizasyonlarında kiralama talep edebilirsiniz.
  • Düğün vb. gibi şehir içi veya şehir dışı toplu ulaşım gerektiren hallerde kiralama talep edebilirsiniz.
  • Bir grubun özel nedenlerle bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesi gerektiğinde kiralama talep edebilirsiniz.

Hangi Hallerde Otobüs / Midibüs / Minibüs Kiralaması Yapamazsınız ?

  • Günübirlik tur / gezilerde sadece otobüs kiralayamazsınız.
    Neden ? 1618 Sayılı kanun gereği bu hizmet Seyahat acentasınca yapılması gereken münhasır hizmettir. Otobüs + Rehber +Tur planı ve talebe göre öğünler seyahat acentamızca paket olarak size verilmesi Kanunen zorunludur
  • Konaklamalı tur / gezilerde sadece otobüs kiralayamazsınız.
    Neden ? 1618 Sayılı kanun gereği bu hizmet Seyahat acentasınca yapılması gereken münhasır hizmettir. Otobüs + Rehber +Tur planı + Zorunlu seyahat sigortası + Otel konaklaması ve talebe göre öğünler seyahat acentamızca paket olarak size verilmesi kanunen zorunludur.
Otobüs Kiralama Mercedes Travego

Mercedes Travego Otobüs Kiralama
( 46 Kişilik )

Uzun Yolların Lideri; İlk bakıştan itibaren yolcularına farklı bir seyahat atmosferi veren yepyeni bir deneyim vaat etmekte. İç tavan yüksekliği ve genişliğiyle benzersiz ferahlık sunmaktadır. Ergonomik hava kanalı, uçak tipi paket rafı, neon aydınlatması, koridor aydınlatması seyahatinize ayrı bir konfor ve renk katıyor. Geniş diz mesafesi en uzun yolculuklarda bile 1. kalitede konforluk sağlıyor. Standart frens istemleri; ABS, BAS, EBS yanında motor freni, park freni ve servis freni bulunmakta. Mercedes Travego ile seyahatinizin bitmesini hiç istemeyeceksiniz.
Uzun süreli Kiralama ( min. 7 Gün )   1 Günlük Yakıt Hariç Kiralama bedeli 1200 TL
Kısa süreli Kiralama ve Yakıt dahil Fiyat almak için lütfen arayınız
+90 266 312 30 30

Mercedes 403 Kiralama

Mercedes 403 Otobüs Kiralama
( 46+1+1 Kişilik )

Toplu Taşımanın en ekonomik çözümü; 1996 – 2005 yılları arasında üretilen Mercedes 403 otobüsleri, ülkemizde en yaygın kullanılan otobüs serisidir. Giderek yollarda azalmaya başlasa bile taşımacılığın hala daha büyük bir bölümünde görev almaktadırlar. Üretimi bitmiş olan 403 otobüsleri keyifli ve güvenli bir ulaşımın en ekonomik yoludur. Geniş iç hacimi ve bagaj kapasitesi ile uzun yollar için tasarlanmış ideal bir otobüstür.

Uzun süreli Kiralama ( min. 7 Gün ) 1 Günlük Yakıt Hariç Kiralama bedeli 1000 TL
Kısa süreli Kiralama ve Yakıt dahil Fiyat almak için lütfen arayınız
+90 266 312 30 30

Midibus Kiralama

Otokar Sultan Midibüs Kiralama
( 27+1+1 Kişilik ) ( 31+1+1 Kişilik )

Midbüs taşımacılığında konforlu seyahat; arzu eden yolcular için Otokar Sultan’ın sunduğu imkanlar oldukça keyif vericidir. Çekiş gücü yüksek motoru, rahat koltukları ile kısa ve orta mesafe taşımacılıkta sınıfının en rahat araçlarından bir tanesidir.

Uzun süreli Kiralama ( min. 7 Gün )   1 Günlük Yakıt Hariç Kiralama bedeli 750 TL
Kısa süreli Kiralama ve Yakıt dahil Fiyat almak için lütfen arayınız
+90 266 312 30 30

Mercedes Vito Ayvalık Araç Kiralama

Mercedes Vito Kiralama
( 8 Kişilik )

SVAD, Mercedes-Benz Vito vb. araçları içinde barındırmaktadır. Benzersiz tasarımı sayesinde keyfinize keyif katan Mercedes-Benz Vito ile şehrin şıkları arasında yer alacaksınız.

Uzun süreli Kiralama ( min. 7 Gün )   1 Günlük Yakıt Hariç Kiralama bedeli 450 TL
Kısa süreli Kiralama ve Yakıt dahil Fiyat almak için lütfen arayınız +90 266 312 30 30

Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurarak, Araç İhtiyacınız İçin Talepte Bulunabilir veya +90 266 312 30 30 numaralı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Talep Formu