Günübirlik Edirne Turu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 Günübirlik Edirne Turu 

Tur Programı

Edirne Turu

Misafirlerimizi buluşmak noktalarından alarak Çanakkale yolu üzerinden Edirne’ye doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız Balkan Savaşları Müzesi olacak. Sonrasında kahraman Şükrü Paşa’nın kabrini barındıran Şükrüpaşa Tabyası’nı geziyoruz. Buradan, Koca Sinan`ın ustalık eserim dediği Selimiye Camii’ne geçiyoruz. Dünya mimarlık tarihinin mihenk taşlarından Selimiye Camisini gezdikten sonra  alışveriş için Selimiye Arastası’na geçiyoruz. Meşhur Edirne Tava Ciğerini tadabileceğiniz öğle yemeği molasından sonra, Balkan Harbi’nde Bulgarlar tarafından kurulan kampta Türk askerlerin aç bırakılıp ağaç kabuklarını yemek zorunda kaldıkları Tunca Adası yani Sarayiçi bölgesi, Adalet Kasrı, Lozan Anıtı ve Müzesi, Türkiye yağlı güreş başpehlivanının seçildiği Tarihi Kırkpınar Güreşleri’nin yapıldığı alanı, Balkan Şehitleri Anıtı’nı görüyoruz. 2004 Yılı Avrupa Müze Konsey Ödülünü almaya hak kazanmış 1484-1488 yılları arasında inşa edilen ve akıl hastalarının tedavi edildiği Sağlık Müzesi’ni (2.Bayezid Külliyesi, Darrüşifa ve Tıp Medresesi) geziyoruz. Sonrasında Edirne’deki en büyük kapalı çarşı konumundaki, özellikle Yunanistan’dan gelen günübirlikçi alışveriş gruplarının uğrak noktalarından Ali Paşa Kapalı Çarşısı gezimizi gerçekleştiriyoruz. Yorgunluğumuzu unutturacak dünyada gün batımının izlendiği en güzel yer olarak bilinen Tunca ve Meriç Nehirleri ve Köprülerini görüyoruz. Turumuzu Karaağaç tren istasyonunu gezerek tamamlıyoruz. Harika fotoğraflar çekme fırsatını kaçırmayın. Saat 19.00’da Edirne’den yola çıkıyoruz. Bir sonraki Tarya Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş - Dönüş Transfer
 • Çevre Gezileri ve Rehberlik Hizmeti
 • Otobüs İçi İkramlar
 • Gezi Hizmet Bedeli

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğünlerde Tüm Öğünlerde Alınan İçecekler
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar ve Özel Harcamalar
 • ​​​​Müze ve ören yeri giriş ücretleri (Müze kart almayan misafirler ilgili müzelere ücret ödeyip bilet alarak girerler. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle yabancı uyruklu misafirlere müze kart verilmez.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
  12.08.2022370,00 TL-Taksitler »
  19.08.2022370,00 TL-Taksitler »
  26.08.2022370,00 TL-Taksitler »
  02.09.2022370,00 TL-Taksitler »
  09.09.2022370,00 TL-Taksitler »
  16.09.2022370,00 TL-Taksitler »

  Yorumlar


  Günübirlik Edirne Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


  İptal Şartları

  Turumuzda yer alan ekstra turlar yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde ve hava koşullarından kaynaklı ; iptal hakkı tur hareket tarihinden 1 gün öncesine kadar Tarya Tur’da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Tarya Tur misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür.


  Vize Bilgileri


  GRUP REZERVASYON (+15 şeklindeki taleplerinizi iletmeniz ricadır.)

  Sayıyı yazın »
  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez
  (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.